najpiękniejsze kadry października, czyli zdjęciowe podsumowanie miesiąca

Mniej mnie ostatnio. Wszędzie mnie jest mniej. Mniej w życiu, mniej dla ludzi, mniej w pracy i mniej na blogu. Mniej również dla moich dzieci i męża, co uwiera mnie najbardziej, bo nie tak powinno być. Gorszy czas nastał. Gorzej jem, gorzej śpię, gorzej żyję. Czuję się jak taka ospała mucha w smole, która porusza się w zwolnionym tempie, mimo że bardzo chce rozwinąć skrzydełka i polecieć, to nie może. Bo ta smoła oblepia wszystko co się da. Najchętniej zakopałabym się pod kocem, nakryła szczelnie głowę i wystawiła ją dopiero gdzieś w okolicach marca... Co roku obiecuję sobie, że tym razem będzie inaczej i listopad mnie nie złamie. Co roku obmyślam plan pokochania jesieni, co roku wyszukuję plusy szaroburości za oknem, co roku suplementuję jak szalona witaminę D i co roku przegrywam w tej nierównej walce. Dochodzę do wniosku, że ja po prostu potrzebuję słońca do normalnego życia. Bez niego na dłuższą metę tracę całą swoją pozytywną energię. Jako że przede mną jeszcze łohoho tygodni bez ciepełka, a nie da się przecież funkcjonować normalnie w takiej apatii, rozpoczynam wcielanie w życie planu poprawy samopopo. Dzisiaj przyszły do mnie świeczki, olejki zapachowe i cała masa innych poprawiaczy nastroju- o tym wszystkim będzie już niedługo na blogu. Przede mną mega ciekawa współpraca, kilka zdjęć do zrobienia i wypadałoby, żeby to wszystko nie zostało spartolone przez mój jesienny podły humor. A póki co... zorientowałam się, że nie było październikowego podsumowania zdjęciowego... Prawdę mówiąc kiepski to był miesiąc, jeśli chodzi o robienie zdjęć. Zaczynała dopadać mnie chandra i odłożyłam na bok aparat. Jednak jest kilka kadrów, którymi chętnie się z Tobą podzielę :) Taki był mój październik.Zapraszam na mój instagram; tam praktycznie codziennie coś wrzucam- klik. 

26 komentarzy:

 1. Śliczne zdjęcia. Jakim aparatem je robisz?
  www.bbewitchedd90.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Różnymi, najczęściej Canonsx130is.

   Usuń
 2. Nie martw się praktycznie każdego łapie jesienna chandra ale szczerze trzeba walczyć z tym bo jesień mimo szarości ma swoje uroki :). Pięknie wykonane zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Tak, ja wiem, że jesień potrafi byc piekna, ale listopad zawsze był dla mnie trudnym miesiącem. Brakuje mi słoca :)

   Usuń
 3. Jesienna chandra, coś wiemy na ten temat, ale.trzrba być dobrej myśli, wszytko mija :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byle do grudnia ;) świąteczna atmosfera zawsze pomaga :)

   Usuń
 4. Piękne zdjęcia, uchwycone chwile i jesienne akcenty. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. <3 ajjjj jaki klimacik

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne zdjęcia, ukazują klimat tej pory roku:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale piękne i klimatyczne zdjęcia! <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Super zdjęcia, ale najbardziej rozczuliły mnie "śmierdzące, małe syrki" ;)
  jeszcze dwa miesiące temu sama nie mogłam się ich doczekać, a teraz całuję takie małe syreczki sto razy dziennie <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Śliczne zdjęcia, szczególnie flat lay.

  OdpowiedzUsuń
 10. Radość z dostrzegania piękna w szczegółach. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Choć jesień opisujesz tak pochmurnie, trochę depresyjnie, to kompletnie nie widać tego na Twoich zdjęciach :) jak zwykle zresztą bo piękne masz kadry :)
  Ps. Chyba też zapadne w sen do wiosny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci bardzo :) Minie listopad i będzie ok :)

   Usuń

Copyright © 2016 Anika Pietruszko | blog. , Blogger